Speed dating – je to pro vás vhodné?

Speed dating – je to pro vás vhodné?

Co to vůbec je?

Rychlá rande jsou skvělým způsobem, jak poznat nové lidi v krátkém okamžiku. O čem přesně jsou? Je uspořádáno setkání, kterého se účastní stejný počet mužů a žen. Během rande budou mít příležitost mluvit s jakoukoli osobou opačného pohlaví. Pokud si někoho vyberete, oznámíte to organizátorům. Pokud se dva lidé vybrali navzájem, obdrží jejich kontaktní údaje. Tímto způsobem můžete poznat lásku vašeho života. Není divu, že tento způsob seznamování v poslední době získala tak velkou popularitu. Koneckonců, i krátká, ale skutečná individuální konverzace je lepší než neosobní psaní.
zamilovaný pár

Pro koho je to vhodné?

Speed dating je vlastně pro každého, kdo hledá druhou polovičku. Umožňují nám poznat nové lidi, s nimiž bychom se za jiných podmínek nemohli setkat. I plaší lidé se mohou pokusit prorazit a odvážit se na pár minut mluvit s cizincem. Je také třeba si uvědomit, že i organizátoři vyvinou veškeré úsilí, aby účastníci měli možnost setkat se s lidmi, kteří jsou jim nejvíce podobní. Proto často organizují tematická rychlá rande, kterých se účastní konkrétní lidé. Tímto způsobem bude pro nás snazší setkat se s někým, kdo má podobné zájmy jako my.
lidé v restauraci

Stojí za to se zúčastnit rychlých schůzek?

Mnoho lidí jsou vůči těmto způsobům skeptičtí a spíše se bojí účastnit se také. To je však chyba! Během takového setkání se můžete setkat s vašim vysněným partnerem. Je však lepší brát to jako zábavu, abyste nebyli později zklamáni. Existuje možnost setkat se s někým zajímavým, ale neexistuje žádná záruka. Nicméně stojí za to vyzkoušet. Můžeme se účastnit klasických rychlých rand, kde se objevují různí lidé nebo zkusit tematické seznámení. Musíme jen zvážit, jak důležité je, aby potenciální partner sdílel stejné zájmy. Většinou je pro vás lepší budou klasická rychlá rande, kde se můžete setkat s lidmi zcela odlišnými od vás, kteří nás infikují nakazí novými koníčky.

3/5 - (4 votes)
Share