Chcete partnerovi dát najevo, že toužíte po svatbě? Jak to udělat tak, aby se muž nepolekal? 

Chcete partnerovi dát najevo, že toužíte po svatbě? Jak to udělat tak, aby se muž nepolekal? 

Jste spolu už dlouho a vy marně očekáváte, že vás partner konečně požádá o ruku? Jenže on se k ničemu nemá a vy už nemáte trpělivost? Co s tím? 

Chcete partnerovi dát najevo, že toužíte po svatbě? Jak to udělat tak, aby se muž nepolekal? 

O svatbě sní asi každá žena již odmala. Už jen ten pocit, že jeden den se bude všechno točit kolem vás, budete oblečená jako princezna a budete se tak také cítit, je neodolatelný a zkrátka každá žena tohle chce zažít. Na rozdíl od mužů, kteří v tom obvykle vidí něco jiného. Závazky, slib, který se nesmí jen tak porušit, ale třeba i zbytečnou věc, která jen stojí nemalé peníze. Pokud jste ale už v páru delší dobu a po svatbě skutečně toužíte, měla byste to svému partnerovi naznačit. Nebo je lepší to říci rovnou? Jak se k tomu postavit a muže zbytečně nevyděsit? 

snubní prstýnky

Stačí malé náznaky? 

Je lepší to partnerovi říci pěkně narovinu a povědět mu o tom, že čekáte na snubní prstýnek a svatbu chcete nebo je lepší to neříkat naplno ale jen to postupně naznačovat? Vždy záleží na konkrétním muži, jsou totiž typy mužů, kteří se vyděsí jen při pomyšlení na svatbu a jsou zase takoví muži, kteří by to i chtěli, ale ještě nenašli odvahu nebo jim to úplně nedošlo na mysl. V tom druhém případě má tedy smysl naznačovat a klidně to říci i narovinu, ale pokud je muž plachý, bojí se a možná je i trošku nevyrovnaný, budete to mít o poznání těžší. Takže co s tím? 

V každém vztahu je upřímnost to nejdůležitější, takže ano, vyplatí se mluvit jasně a narovinu. Ne vždy se ale setkáte s úspěchem. Co se týče náznaků, můžete se o tom bavit, můžete se třeba podívat na film a při romantické scéně, kdy muž ženu nečekaně požádá o ruku vyslovit nahlas jen tiché přání, že tohle by se vám také líbilo. Nebo na to můžete jít prakticky. 

nápis v písku

Svatba bude výhodná 

Někdy se totiž svatba dokonce vyplatí. Přeci jen, pokud už máte třeba i děti nebo společnou domácnost, může vám manželský svazek mnohé ulehčit. Proč tedy nezmínit i tuhle stránku? Určitě se ale nikdy nesrovnávejte, neporovnávejte nahlas sebe a své kamarádky, i když ty třeba už dávno vdané jsou. Nechcete přece, aby si váš milý myslel, že jen chcete to, co mají ostatní. 

A nakonec poslední rada. Doba jde neustále dopředu a dnes tak není vůbec vyloučené a nenormální ani to, že sama žena požádá o ruku muže. Ale co si budeme povídat, tohle chce vážně hodně kuráže. 

Share