Chcete partnerovi dát najevo, že toužíte po svatbě? Jak to udělat tak, aby se muž nepolekal?

Jste spolu už dlouho a vy marně očekáváte, že vás partner konečně požádá o ruku? Jenže on se k ničemu nemá a vy už nemáte trpělivost? Co s tím? 

Chcete partnerovi dát najevo, že toužíte po svatbě? Jak to udělat tak, aby se muž nepolekal? 

O svatbě sní asi každá žena již odmala. Už jen ten pocit, že jeden den se bude všechno točit kolem vás, budete oblečená jako princezna a budete se tak také cítit, je neodolatelný a zkrátka každá žena tohle chce zažít. Na rozdíl od mužů, kteří v tom obvykle vidí něco jiného. Závazky, slib, který se nesmí jen tak porušit, ale třeba i zbytečnou věc, která jen stojí nemalé peníze. Pokud jste ale už v páru delší dobu a po svatbě skutečně toužíte, měla byste to svému partnerovi naznačit. Nebo je lepší to říci rovnou? Jak se k tomu postavit a muže zbytečně nevyděsit? 

snubní prstýnky

Stačí malé náznaky? 

Je lepší to partnerovi říci pěkně narovinu a povědět mu o tom, že čekáte na snubní prstýnek a svatbu chcete nebo je lepší to neříkat naplno ale jen to postupně naznačovat? Vždy záleží na konkrétním muži, jsou totiž typy mužů, kteří se vyděsí jen při pomyšlení na svatbu a jsou zase takoví muži, kteří by to i chtěli, ale ještě nenašli odvahu nebo jim to úplně nedošlo na mysl. V tom druhém případě má tedy smysl naznačovat a klidně to říci i narovinu, ale pokud je muž plachý, bojí se a možná je i trošku nevyrovnaný, budete to mít o poznání těžší. Takže co s tím? 

V každém vztahu je upřímnost to nejdůležitější, takže ano, vyplatí se mluvit jasně a narovinu. Ne vždy se ale setkáte s úspěchem. Co se týče náznaků, můžete se o tom bavit, můžete se třeba podívat na film a při romantické scéně, kdy muž ženu nečekaně požádá o ruku vyslovit nahlas jen tiché přání, že tohle by se vám také líbilo. Nebo na to můžete jít prakticky. 

nápis v písku

Svatba bude výhodná 

Někdy se totiž svatba dokonce vyplatí. Přeci jen, pokud už máte třeba i děti nebo společnou domácnost, může vám manželský svazek mnohé ulehčit. Proč tedy nezmínit i tuhle stránku? Určitě se ale nikdy nesrovnávejte, neporovnávejte nahlas sebe a své kamarádky, i když ty třeba už dávno vdané jsou. Nechcete přece, aby si váš milý myslel, že jen chcete to, co mají ostatní. 

A nakonec poslední rada. Doba jde neustále dopředu a dnes tak není vůbec vyloučené a nenormální ani to, že sama žena požádá o ruku muže. Ale co si budeme povídat, tohle chce vážně hodně kuráže. 

Share