Nezoufejte, váš osudový partner přijde!

Nezoufejte, váš osudový partner přijde!

Snad každý z nás se někdy zamiloval do nesprávného člověka. Známe to všichni, jaké to je – být nešťastně zamilovaný a doufat, že spolu někdy budete. Ale tato nejistota je velmi deprimující a trápení nabývá na rozměrech. Co dělat v této situaci je velice složité, protože člověk nikdy nemůže vědět, zda má cenu se snažit anebo to jednoduše vzdát. Jednoduché to samozřejmě nikdy není, když máme mozek nastaven jen na tu jedinou osobu. A většinou pomůže jenom, pokud poznáme někoho nového, kdo se nám možná ještě více zalíbí a nakonec na tu nešťastnou lásku lehce zapomeneme. Ale není to tak vždy a možná i přesto, že poznáváme stále plno nových protějšků, chceme jen a pouze toho jediného člověka, který je pro nás jako stvořen. A co nejlépe v takové situaci dělat a jak se k tomu postavit?

smutná žena

Pokud jste si souzeni, vaše cesty se jednou bezpochyby střetnou! Možná to nějak vnitřně cítíte, že jste provázáni a prostě k sobě patříte. Ale možná to zatím neví ten druhý a musí si k tomu sám dojít. Je to úplně běžné a bohužel i na to je potřeba čas. Někdo dozrává později a prochází si nějakým životním obdobím, které si má zažít, a proto vás aktuálně odmítá. Pokud k sobě skutečně patříte, osud to zařídí a to dříve či později. A vyplatí se tak neustále čekat, když to trvá už roky a nic nepřichází? Vaše cesty se mohou zkřížit za rok ale třeba i za deset let, to nikdy nevíme a čekání nás sužuje. V každém případě se nejlepší zaměřit se sám na sebe a nečekat na něho! Třeba i mezitím potkáte někoho, s kým vám je dobře a na chvíli zažijete opravdu šťastné období, ale pokud se máte setkat s tím vyvoleným, tak to přijde až třeba po tom, co jste si žili svůj život tak, jak jej vám osud přichystal.

pravá láska

Není třeba být kvůli na osud naštvaný, že jste museli čekat tak dlouho, než vám váš vysněný protějšek seslal nebo že jste promarnili tolik let, kdy jste už dávno mohli být spolu. Tak to totiž nefunguje, osud přesně ví, co je pro vás nejlepší a v jaký moment se to má stát. Oba jste si měli ještě něco zažít, protože jste na tento vztah ještě nebyli pravděpodobně připraveni a kdyby se tak stalo dříve, možná že by vám to ani nevydrželo. Třeba ten druhý chce hodně cestovat, poznávat svět a vy se chcete usadit a být na jednom místě. V takovém případě by to zřejmě moc nefungovalo, a proto se setkáte až v tu dobu, kdy oba budete chtít totéž. A proto není třeba zoufat a brát život tak, jak je vám právě otevřen se všemi možnostmi a neomezovat se pouze na jedno, co nikdy přijít nemusí anebo až po velké době a mezitím vůbec nežít svůj život.

Share