Milujete Bio mošty? Ano? Tak to jste náš člověk!

Milujete Bio mošty? Ano? Tak to jste náš člověk!

Opět ta krásně voňavá jablka? A co takový dobrý slaďoučký mošt z nich? Nám se to líbí, a co teprve ten, který jsme si připravili pro vás! Navíc v bio kvalitě! Naše výrobky vždy nabízíme v té nejvyšší kvalitě, a to BIO! Jablka jsou celkově dobře známá tím, že dobře podporují trávení, obsahují vitamín C, a mnoho dalšího. Už si také představujete stejně jako my, tu nádhernou zahradu kdy na stromech visí červená jablíčka, a když si k ni přivoníte tak vás ta vůně, naprosto a dozajista omámí? A jak jsou velmi šťavnatá! Jak vzniká takový mošt? Pozor, ale abyste nezaměnili mošt se džusem, je to trošku jinak než si myslíte.

jablečný mošt

Samozřejmě, že jsou pro nás všeobecně oba velmi zdravé a přínosné, ale my vám to rádi vysvětlíme. Ovoce, které jde do moštu se lisuje, a tím se zachovávají více vitamíny a minerály. Džusy jsou z koncentrátu, což ničemu nevadí, ale ujdou velmi dlouhou cestu. Pokud tedy chcete začít ať už od Nového roku, jako své první předsevzetí cvičit nebo změnit váš dosavadní jídelníček zdravými nápoji, pak vám zcela s klidným srdcem doporučíme naše jablečné mošty. Máme čistý jablečný mošt bio 0,5 l, ale také jablečný mošt s čern. rybízem 0,5l, jablečný mošt s malinou 0,5 l, jablečný mošt s rakytníkem 0,5l a naše speciální 3 kg jablečné mošty v těchto stejných složeních. Nyní už záleží pouze na vás, jak se dnes nebo klidně i zítra rozhodnete a zavítáte k nám. Nemusíte se, ale ničeho bát, protože neprodáváme jen mošty, ale spoustu další bio výrobků, a to dokonce i přírodní kosmetiku, kterou zajisté ocení vaše drahé polovičky nebo i maminky, pokud zrovna přemýšlíte na dárkem.

jablečný mošt

Pokud u nás nakoupíte nad 850,- Kč, dostanete od nás dopravu navíc zdarma! Máme i seznam top produktů, které naši zákazníci nejvíce kupují, a jimi se také můžete i vy sami inspirovat! Jestliže stále ještě váháte, tak se nebojte nás kontaktovat a my vám mile rádi poradíme s výběrem, a doporučíme pro vás to nejlepší! Proto se na vás už dnes těšíme, a pevně doufáme, že u nás nenakoupíte jen jednou, ale třeba budete našim pravidelným zákazníkem!

Share