Zaručené elixíry sexuální přitažlivosti

Zaručené elixíry sexuální přitažlivosti

Jste ve vztahu již nějaký ten rok a pociťujete pokles touhy po partnerovi a všímáte si i klesajícího zájmu ze strany Vašeho protějšku?  Váš vztah je jinak krásný, fungující, naplněn láskou, ale je možné, že vzájemným soužitím se jaksi oddalujete a pod tíhou všech běžných povinností a každodenního stresu nemáte na milostný život energii a chuť?
Seznamte se s kouzly afrodiziak, pomocníků ke zvýšení sexuálního libida, jejichž moc zkoumali již ve starověku a jimž lidé již po staletí věří.
Nohama na zemi.
V případě starověkých zaručených „receptů“ musíme ovšem býti o trochu více racionální než byli lidé žijící v té době. V naší moderní civilizaci je nám již jasné, že žádná zaručená magie, mávnutí kouzelným proutkem, obřady, nápoje lásky či koupele zkrátka neexistují a musíme se na tuto tématiku podívat optikou lékařských a dalších poznatků.Vášeň ve vztahu
Proč vlastně afrodiziaka fungují?
Afrodiziaka obsahují látky, které v těle probouzí různé procesy, jež můžeme souhrnně označit jako zvyšování sexuálního vzrušení a libida. Neznamená to ovšem, že se po pozření jedné afrodiziakální potraviny stanete ihned sexuálně nezadržitelní a touha po partnerovi bude dosahovat nekonečných výšin. Tyto látky fungují jakožto spouštěče například hormonů štěstí či aktivátory prokrvení určitých partií těla, jež jsou důležité pro navození příjemného pocitu a následného sexuálního prožitku. V mnoha případech je také nutné tyto přírodní afrodiziaka konzumovat častěji.
Tak známá čokoláda?
Hned ze začátku je nutné vyvrátit mýtus o čokoládě jakožto zázračném afrodiziaku. Studie prokázaly, že čokoláda nemá spojitost se sexuálním apetitem, což mimo jiné potvrzuje i server medicaldaily.com. Takže pokud jste na ni vsázeli jakožto na eso před milostnou hrou, zklameme vás. Nicméně, většina lidí ji miluje a pro navození příjemné atmosféry tedy jistě poslouží více než dobře.
Zázračné ústřice?
Dalším hojně rozšířeným mýtem, je požívání ústřic k navození sexuální touhy po partnerovi či partnerce. Bohužel ani prokázaná schopnost tvorby serotoninu u člověka není jasně potvrzenou známkou spojitosti s ovlivňováním sexuálního chtíče.
Po čem tedy sáhnout?
Mezi nesporně fungující afrodiziaka můžeme s jistotou zařadit například ženšen.
 Tato exotická bylina má nesporné množství léčivých účinků, mezi nimiž např.: zmírnění stresu, úzkostí a únavy, navození výkonnosti a chutě do života. Významnou výhodou je právě zvýšení libida, chuti na sex, ulevuje od problémů s erekcí a dokonce zvyšuje plodnost.
Další rostlinou je maca peruánská, někdy se setkáváme s českým názvem „maka“ či dokonce „peruánská viagra“. Ne nadarmo jí Španělé od 16. století nazývali „sexuální droga indiánů“.Tato rostlina je schopna do sebe vstřebávat z půdy neskutečné množství vitamínů a minerálů, přičemž její používání prokazatelně stimuluje libido a zvyšuje plodnost.
Zázrak zvaný ženšen

Z těch běžněji dostupných surovin můžete sáhnout ale i například po celeru, oříšcích, zázvoru či překvapivě po česneku, jež je od pradávna považován za aktivátor sexuálních funkcí.
Tak či tak, vše začíná v hlavě– čili psychická pohoda a partnerský soulad je pro kvalitní sexuální prožitek nejdůležitější. Na to mysleme vždy, a afrodiziaka berme jakožto vášnivé pomocníky při budování pevného vztahu.
 

3/5 - (6 votes)
Share