Vrcholný manažer

Vrcholný manažer


Pracovat na vysoce postavené pozici, být vrcholným manažerem nebo ředitelem firmy, to je sice výhoda vysokého platu, ale také povinnost být v práci za každých okolností elegantní, nebo aspoň při obchodních jednáních.

Být vrcholový manažer, to musíte být reprezentativní typ. Znamená http://primasvatba.cz/panske-obleky/ to chodit do práce v čisté košili, kravatě a obleku. Musíte mít dokonalý účes a upravenou tvář, ať fousatou nebo oholenou. Musíte dbát i na maličkosti, jako jsou např. vyleštěné boty, doladit drobnosti jako kapesníček v kapsičce saka, musíte mít sladěné knoflíčky od manžet se sponou na kravatě apod. Na ruce nebudete mít digitálky z tržnice, ale luxusní hodinky, možná s osobním věnováním a v koženém kufříku budete mít luxusní plnící péro, které by vám i Václav záviděl.

boss

Musíte dodržovat přísná pravidla etikety, protože pouze elegantní gentleman může uzavírat mezinárodní kontrakty s jiným elegantním gentlemanem. Být vrcholový manažer, to automaticky znamená, že musíme dávat zvýšenou pozornost naši vizáži. Pravidelné kontroly u zubaře, bílé plomby, ale i dentální hygiena a bělení zubů Praha https://clinicplus.cz/service/esteticka-stomatologie/, to je běžná součást života vrcholného manažera.

boss

Vypracovat se do vrcholné pozice ve firmě, nebo vézt svou vlastní firmu, to není otázka pár měsíců. Mohou to být roky tvrdé práce během které absolvujete spoustu obchodních schůzek. Být vždy elegantní, být vkusně oblečen, mít upravené vlasy, chovat se dle etikety, to vám vždy jedině pomůže, protože mnohdy si děláme úsudek o člověku už na první pohled a pokud přijde na obchodní jednání někdo, komu budou chybět zuby a přijde ve vytahaném svetru, to moc důvěry nevzbudí a obchodní jednání je předem určeno k nezdaru.

Mít příjemné vystupování na obchodních schůzkách je první krok k úspěchu. Elegancí nemůžete nikdy nic zkazit.

Share