Společně pro vás najdeme zaměstnání v Liberci

Společně pro vás najdeme zaměstnání v Liberci

Staňte se bezplatně členem projektu HitPrace.cz a získejte veškeré výhody partnerství klubu! Budete jako jedni z prvních dostávat nové a nové nabídky práce Liberec. To dokáže ocenit ten, který na trhu nezaměstnanosti už nějaký čas pobývá a stále nemůže tu správnou práci najít. Buď se o ní nedozví, anebo mu ji někdo „vyfoukne před nosem“. Nestůjte proto stranou dění, a pokud práci skutečně chcete, něco pro to musíte udělat.

partnerství spolupráce

Už minuly doby, kdy nezaměstnaní obcházeli potencionální zaměstnavatele, stáli v nepřízni počasí u vrátnice, aby byli vůbec pozváni na recepci a mnohdy ani jejich snaha nedošla cíle. Protože personalisté byli zaneprázdněni, měli poradu, měli školení nebo prostě neměli volný časový prostor, aby přijali „člověka z ulice“, který navíc nebyl ani objednán.

Kdepak, takové doby už jsou nenávratně za námi. Dnes se zaměstnání shání úplně jinak. V klidu a teple vašeho domova, klidně i u šálku horkého čaje. Ani nemusíte vystrčit nos ven a práce si vás sama najde. Jen musíte vědět, kde a jak hledat.

S námi máte polovinu úspěchu již splněnou. Vy si určíte lokalitu a obor a my vám budeme zasílat nabídky práce na vámi zadanou e-mailovou adresu. U nás si můžete právě nastavit tak zvaného hlídacího psa.

hlídací pes

Nastavení hlídače je velmi jednoduché, postačuje určit:

  • Danou lokalitu, to znamená až do jaké vzdálenosti jste ochotni za prací dojíždět.
  • Obor.
  • Sdělíte nám váš email.

A náš hlídací pes odvede práci za vás – vy už nebudete muset lustrovat nabídky, on vám je sám vyčenichá a bude postupně odesílat na mail.

U nás si můžete vybírat z nabídek z celé České republiky ze všech větších měst, ale dnes pro vás preferujeme práci Liberec. A věřte, že nabídek pro vás máme nespočet! Aktuálně vám v krajském městě Liberci nabízíme na našem webu přes tři tisíce šest set volných pracovních míst!

Share