Rozmach sociálních sítí

Rozmach sociálních sítí

Sociální sítě jsou dnes hodně rozšířené, což má své výhody i nevýhody. Mezi ty největší se řadí TikTok, kde nalezneme spoustu zajímavého obsahu.

Rozmach sociálních sítí

Masivní šíření obsahu

Internet mají doma i běžné domácnosti, protože cena za něj není nijak vysoká. Poměr ceny a možností, které díky němu máme je opravdu slušný, protože virtuální svět se stále rozšiřuje a už nyní poskytuje nespočet možností, co v něm můžeme dělat. Neodmyslitelně k němu patří sociální sítě, přičemž k jejich rozšíření výrazně přispěl Facebook. Kouzlo internetu je v tom, že se můžeme spojit klidně s někým, kdo je úplně jinde než my a v reálném čase s ním sdílet všemožná data.

spojení světa internetem

Toho právě sociální sítě využívají. Založím si tu svůj profil, kam můžeme nahrávat třeba videa a fotky. Dále si tu přidáváme další uživatele, kteří nás zajímají a doporučuje se nám zase jejich obsah. Věci, které mezi sebou lidé můžou sdílet je spousta, takže se tu nudit rozhodně nebudeme. Ovšem nemělo bychom to s nimi přehánět, protože je tu svět reálný. Sledování v rozumné míře však ničemu neuškodí a můžeme takto zábavně trávit část volného času.

TikTok

Když se podíváme na nejvíce rozšířené sociální sítě, tak rozhodně mezi ně musíme zařadit TikTok, protože ten má opravdu vysokou návštěvnost. Jeho hlavním formátem jsou videa, která mají délku v řádu sekund až desítek sekund. Když si tu založíme vlastní profil, což je mimochodem zcela zdarma, tak se nám bude doporučovat většinou různý obsah. Avšak tím, že začneme sledovat různé tvůrce a dávat určitým videím srdíčka, tak algoritmus to všechno zaznamenává.

aplikace Tik Tok

Ten tu funguje skutečně dobře, takže se nám budou doporučovat pro nás zajímavá videa. Z toho vyplývá, že se tu rozhodně nudit nebudeme a můžeme si užívat opravdu spoustu obsahu. Kdybyste si jej chtěli uložit, a to přímo do mobilu, tak si zkopírujte odkaz videa a vložte jej do Tik Tok video download Stahujvidea, kde se Vám pohodlně stáhne. Následně si jej můžete zhlédnout kdykoliv budete chtít, protože není zapotřebí připojení k internetu.

Share