Zásady nošení legín

Zásady nošení legín

Legíny jsou stále nadčasový módní kousek, který je u žen velmi oblíbený. Legíny jsou totiž opravdu univerzální. Můžete je nosit v pohodlí domova jako domácí oděv nebo s nimi můžete vyrazit i na párty. Pokud svůj outfit umíte skvěle sladit, nemusíte se bát vyrazit s legínami i na společenské události. Legíny totiž krásně vypadají s kratšími šaty nebo naopak delšími tunikami. A když si na nohy obujete vysoké podpatky, budete za hvězdu. Legíny také nosíme při sportovních aktivitách. Dnešní materiály jsou vysoce funkční, takže budete v legínách podávat úžasné sportovní výkony.

dívka v zelených legínách

Legíny jsou oblíbené především u mladší a střední generace. Mladé dívky nosí různě vzorované legíny do školy, ženy naopak vsází na jejich pohodlnost. A s kvalitními legínami můžete vyrazit i třeba do práce. Nesmíme zapomínat na to, že legíny těsně obepínají tělo, takže ačkoliv se tento typ kalhot hodí pro každého, vždy je dobré nepodcenit výběr správné velikosti. Můžete říct, že legíny se vašemu tělu přizpůsobí. Ano, to je pravda, ale velmi těsné legíny nadělají více škody než užitku. Veškeré nedokonalosti, které na těle máte, dokážou upnuté legíny zvýraznit. Také si dejte pozor i na tzv. velbloudí hrb, který při nošení těsných legín často vzniká. Nejedna celebrita byla v uplých legínách vyfocena a pak zkritizována.

jóga

Pokud máte nějaké to kilo navíc, dlouhé nebo capri legíny https://www.disstyle.cz/capri-leginy opticky zeštíhlí a prodlouží vaše nohy. Vybírejte ale legíny v tmavších barvách a vyhněte se výrazným vzorům. Při správně zvolené velikosti budou legíny slušet i vám. Na horní část těla si oblečte volnější tuniku nebo tričko a můžete vyrazit třeba do města. Štíhlé ženy si mohou více vybírat a můžou si dovolit i pestřejší barvy se vzory. Pokud si takové legíny vyberete, volte k nim spíše jednobarevné tričko. Jestliže byste nosili výrazné tričko i legíny, celkový dojem outfitu by mohl dopadnout katastrofálně.

Share