Úspěšná ojetina Octavia II

Úspěšná ojetina Octavia II

Škoda Octavia II navázala na úspěch první generace, protože opravdu má co nabídnout. S tažným zařízením za autem můžeme táhnout spoustu věcí.

Úspěšná ojetina Octavia II

Spolehlivost a prostor

Když si rodiny vybírají vůz, tak často padne volba na Octavii II, protože ta je stále na trhu ojetin jednou z nejprodávanějších. Celá tato éra začala už první generací, kdy spousta lidí vzpomíná nebo stále má naftový agregát s rotačním čerpadlem. Takový vůz měl nízkou spotřebu s provozními náklady, kdy je to dostupné vozidlo, které nás za dobrou cenu dostane kamkoliv a u varianty Combi toho ještě spoustu uvedeme.

světla octavia

Druhá generace přináší změny v designu i technice, takže se zase posunula kupředu. U běžného naftového agregátu nemůžeme čekat žádné vysoké výkony, ale za to si nevezme moc paliva. Pochválit musíme dostatečně silné brzdy kombinované s ABS. Po prohlédnutí kufru si okamžitě všimneme velkého kufru, do kterého se vlete kde co. Na druhou stranu oproti konkurenci je zde často vytýkán větší hluk. Při koupi ojetiny bychom si měli dávat pozor na typické závady a také hlavně na motory 2.0 TDi.

Dodatečná montáž tažného zařízení

Pro možnost přepravy autem mnoha věcí jsou tu přívěsné vozíky. Ty dnešní hezky drží stopu, a proto se jízdy s nimi nemusíte vůbec bát. K takové bezpečné přepravě je zapotřebí správní tažné zařízení namontováno člověkem, který tomu rozumí, protože bez problému musí fungovat také elektroinstalace. Tažné zařízení Octavia 2 nabízí výběr hned z několika druhů, kdy se nabízí také originální tažná, která používá přímo Škoda.

Octavia Combi

Samozřejmě u něj je cena vyšší, a proto můžete zvolit klasické tažné, které stojí jen zlomek ceny, ovšem dosahují slušných parametrů, které vždy zajistí bezpečnou přepravu za pomocí přívěsu. Prodávané zboží je už s elektroinstalací, nebo se dá rovnou dokoupit, takže potom stačí vůz s produktem zavést do servisu, kde jej namontují, zkontrolují a vystaví potřebné formuláře pro zápis to technického průkazu. S tím skočíme na úřad a potom už můžeme tažné legálně naplno používat.

Share