Odolné oplocení

Odolné oplocení

Betonový materiál

Oplocení pozemku má rozhodně smysl, protože vyhrazuje místo, kde je náš pozemek. Takže si tu nikdo nemůže chodit, jak se mu zachce. Platí to o zvěři a hlavně lidech, protože je to jedno ze zabezpečení proti všemožnými zloději, kteří by mohli napáchat velkou paseku. Když se lidé rozhodnou postavit nový plot, tak hledí na to, co vydrží, protože chtějí, aby jej měli co nejdéle. Proto si můžeme zakoupit betonový plot. Beton je po zatvrdnutí velmi pevný, takže o jeho odolnost se bát nemusíme, přičemž nemá problém ani s venkovními vlivy.

plot kolem cesty

Přeci jen na něm stojí základy mnoha staveb a nemovitostí. Co se týče údržby, tak jej stačí sem tam opláchnout vodou pod tlakem, abychom smyli třeba mech, který se na stěnách zachytí. Rozhodně to nemusí být jen kus betou, protože může mít dřevěné prvky jako jsou trámy. Takový typ se hodí i na zahradu, protože nenarušuje její přirozený vzhled.

kus betonu

Stavba

Montáž tohoto typu probíhá samozřejmě odlišně třeba od toho drátěného. Nejdříve se vše vyměří, abychom na určitých místech mohli vykopat a vybetonovat sloupky, přičemž tyto základy musí být pevné, aby plot neměl tendenci se vyvracet třeba do strany. Následně se mezi ně začnou zasouvat jednotlivé desky, přičemž, než dojde k úplnému vytvrdnutí betonu, tak se jejich poloha dá ještě doladit. Rovnou je výhodné vytmelit spáry, aby nám mezi deskami neprosvítalo světlo. Tohle všechno včetně demontáže starého plotu vůbec dělat nemusíte, protože to můžete nechat na firmě. Betonový plot kalkulace se odvíjí dle konkrétní zakázky, takže Vám na míru odhadnou cenu.

Na svých stránkách mají ceny za práci i samotný plot, takže pole toho můžete přibližně zjistit, kolik by stál Váš nový plot. Můžete se firmě ozvat přes formulář a ona se Vám ozve zpět. Je to snadné cesta, jak se zeptat třeba na podrobnosti a podobně.

Share