Nebojte se

Nebojte se

K zařizování domova jako takového přistupujte bez obav a s nadšením. Je to přeci Vaše místo, prostor, malý ráj na zemi, kde se musí líbit hlavně samotným majitelům. Zapomeňte na trendy, zapomeňte na módní výstřelky, řiďte se rozumem. Vše počínaje nábytkem a konče doplňky musí být nejen nadčasové, ale také dlouho plně funkční. Čím více podlehnete diktátu trhu, tím rychleji se vybavení okouká. Nikdy neuděláte chybu s čistými tóny a liniemi. Nevyjdou z kurzu, neomrzí a kdykoli půjdou kombinovat s dalšími bytovými komponenty.

Domov v barvách

Vždy záleží, s kým obydlí sdílíte. Jiné nároky má mladá rodina s dětmi, jiné požadavky starší lidé. Vždy je potřeba požadavky přizpůsobit momentálním potřebám a přáním. Je dobré vybírat vybavení a zařízení nenáročné na úklid. Bílá sedací souprava je designová, ale pokud máte malé ratolesti, či zvířecího mazlíčka nebude to asi správná volba. Úklid je samozřejmě samostatnou kapitolou každé domácnosti, ale ruku na srdce. Chcete strávit polovinu života v obležení čisticích prostředků a mopu na podlahu?
Úklid a údržba

Kvalitní spotřebiče určitě do funkční domácnosti patří. Právě u nich není na místě dávat na první místo kvantitu před kvalitou. Ale jak z neskutečné nabídky trhu vybrat? Jak vědět, že ten, či onen přístroj je ten pravý? Dejte na zkušenosti rodiny, přátel, kamarádů. Nebo se prostě a jednoduše spolehněte na vlastní úsudek a nemůžete udělat chybu.

Každý jsme jiný, každému z nás je blízké něco jiného. Jeden dává přednost, čistému, až sterilnímu interiéru, druhý obrázkům, suvenýrům z cest, květinám, dekoračním předmětům. To, co dělá domov místem, kam se rádi vracíme, ovšem není ve věcech. Je v lidech, kteří nám pomáhají tvořit harmonii a soulad, sdílí s námi naše výhry, prohry, plány, bolesti a starosti. Ani nejdražší bytové vybavení nenahradí přízeň a pochopení blízkého člověka.

4.7/5 - (3 votes)
Share