Luxusní ubytování v srdci Moravy

Luxusní ubytování v srdci Moravy


Každý z nás, kdo jezdí na dovolenou, ví, že mezi hlavní kritéria už patří také ubytování a celkový komfort. Ubytování se za poslední roky změnilo k nepoznání a mnoho lidí si připlatí za vybavení a pohodlí, místo stanu v kempu. Hotel lednice patří k nejvyhledávanějším hotelům, kde se chtějí místní i zahraniční turisti ubytovat. Není také divu, tento hotel má zaručeně co nabídnout.

lednice (2)

Ať už se rozhodnete vyrazit na dovolenou s rodinou, či na romantický víkend s přítelkyní, určitě se zkuste ubytovat přímo na tomto místo. Nádherná krajina a příroda okolo Pálavy je zkrátka neuvěřitelná. Hotel Vám nabídne pokoje jak pro rodinu, tak pro páry, či pokoje deluxe. Mimo jiné je zde wellness, parkování přímo u hotelu a sportovní vyžití, pro všechny věkové kategorie. Děti zaručeně ocení projížďky na koních či na loďkách a pro dospělé jsou zde tenisové kurty, či venkovní bazén. Společně se také můžete vydat na projížďku na kolech po místních stezkách, které určitě stojí za zhlédnutí. Pohled do táhlých vinic při západu slunce je zkrátka nezapomenutelný.

Lednice (3)

Určitě byste zde měli ochutnat místní kuchyni, která se může chlubit místními i zahraničními specialitami. Mimo jiné je zde vinný sklípek, kde probíhají speciální degustační akce a ochutnávky zdejších vín. Vína jsou zde vyhlášená a vyváží se i do zahraničí, kde mají velkou oblibu. Za zmínění určitě stojí i zdejší památky, kterých je zde nespočet. Vydat se můžete na Lovecký zámeček, obelisk, Apollonův chrám, či Hraniční zámeček.

Jestliže si tedy chcete užít dovolenou, kterou nechcete strávit válením se na pláži, určitě zkuste vyzkoušet krásy České republiky. Zaručeně si zde odpočinete a naberete pozitivní energii, která ve Vás zůstane dlouhé týdny. Proto zapomeňte na písečné pláže a dopřejte si odpočinek v podobě památek, vína a relaxace ve wellness centru.

Share