Komu můžete darovat reklamní flash disk

Komu můžete darovat reklamní flash disk

Seniorům – pokud propagujete zajímavé výrobky nebo služby, které mohou využít i lidé v seniorském věku, lze je obdarovat reklamními flash disky. Zdá se vám zrovna tento propagační materiál nevhodný? Pak si uvědomte, že mnoho seniorů je připojeno k Internetu, mnozí vlastní i chytrý telefon, nikoli jen tlačítkový, a ti, kteří nemají počítač ani notebook, mohou mít elektronické rámečky na prohlížení fotografií, a ty si mohou ukládat právě na flash disk. A i kdyby selhaly tyto uvedené možnosti, většina seniorů má děti a vnoučata, anebo zná někoho, komu lze přenosné paměťové médium darovat.

flash disk v počítači

Dětem – děti středního věku od deseti let již mnohdy zvládají práci s počítačem lépe, než jejich rodiče, a flash disk není pro ně neznámým pojmem. Ty pravděpodobně takový prezent ocení při jakékoli příležitosti – k narozeninám, k vánocům, anebo jen tak, jako reklamní propagaci něčeho, co je zajímá, třeba prodej hraček a sportovních potřeb.

reklamní flash disk

Kolegům v zaměstnání – zvláště kancelářské profese využívají přenosná paměťová média, jako jsou „flešky“ nebo externí disky. Obojí je skvělou příležitostí, jak udělat radost komukoli, na kom vám záleží. Ukládání dat na externí média je bezpečnější z hlediska duplicitního zálohování i z důvodu narušení soukromí, co se týče dat přímo na počítači. Zkrátka zašifrovaná data na flešce strčíte do kapsy u kalhot a máte klid.

Věrným zákazníkům – obdarovat fleškou lze i zákazníky e-shopu, kteří zde nakupují pravidelně. Můžete jim to nabídnout v rámci slevy a pravděpodobně se najdou zájemci, kteří si tento bonus ke svému nákupu vyberou. Výhodou je, že flešky nejsou drahé a snadno se na ně tiskne, ještě výhodnější jsou externí disky a powerbanky, které nabízí k potisku větší propagační plochu. Jak vidíte, reklamní předměty kancelářského charakteru nejsou jen propisky, tužky a pastelky.

Share