Barevné plastové obálky pro přepravu zboží i pro ukládání věcí v domácnosti

Barevné plastové obálky pro přepravu zboží i pro ukládání věcí v domácnosti

Potřebujete zabalit trička, spodní prádlo, svetřík, letní kalhoty či mikinu a odeslat ji někomu přepravní společností? Anebo máte v plánu posílat nějaké papírové dokumenty? Pak by se vám mohla hodit barevná plastová obálka. Vyrábí se ve více rozměrech a také barvách, jsou neprůhledné, takže je odesílaný předmět diskrétně chráněn před zvědavci.

plastová fólie

Výhody plastového materiálu jsou markantní na první pohled – jestliže zabalíte cokoli do obálky z papíru nebo papírového kartonu, musíte počítat s tím, že zásilka není dokonale chráněna proti vodě a vlhkosti. Přepravní společnosti se snaží dopravit každou zásilku v naprostém pořádku, ale pokud vám na něčem opravdu záleží, jako jsou osobní dokumenty podobné nenahraditelné cennosti, měli byste je odesílat v plastových barevných obálkách.

poštovní schránka

Obálky mohou posloužit jako samostatný obalový materiál, který opatříte štítkem s adresou příjemce a odesílatele, anebo obálku vložíte s odesílaným předmětem do kartonové krabice či větší kartonové obálky, čímž zásilku důkladně zabezpečíte. Některé plastové obálky se přímo nabízí jako bezpečnostní, s uzávěrem, který po zalepení již nelze otevřít, a každé poškození obálky je důvodem k reklamování zásilky.

Otevřete se více barvám – obálky z polyetylenu jsou zdravotně nezávadné a lze je využít i pro skladování různých předmětů v domácnosti, jako jsou hry a hračky, sportovní potřeby nebo textil. Vyrábí se v krásných pastelových barvách, tím pádem nejste striktně vázáni na průhledný plastový sáček, ale máte možnost více se otevřít barevnému světu a vytvořit doma hezčí a příjemnější prostředí. Bude se to líbit zejména dětem, které mohou využívat barevné obálky i na hraní a další tvořivou zábavu.

Jsou levné – obálky pořídíte za velmi nízkou cenu a využijete je jak pro komerční, tak i pro osobní účely doma i na cestách. Trvanlivost polyetylenu je prakticky neomezená, a tak záleží pouze na vás, jaký těmto výrobkům udáte směr, a kde se s nimi chcete potkávat.

Share