Viagru bez receptu raději ne, zkuste změnit životní styl

Viagru bez receptu raději ne, zkuste změnit životní styl

Problémy s erekcí provází mnoho mužů a každý z nich by se měl zamyslet nad tím, proč právě dnes je mezi lidmi tolik případů těchto zdravotních obtíží, a proč na tom byli muži v minulosti lépe. Je-li toto i váš případ, zkuste se podívat do zrcadla a odpovědět samo sobě na otázky, zda si za to také nemůžete sami?

modrá pilulka

Muži dříve více fyzicky pracovali a tolik se nestresovali – také vám připadá, že se málo pohybujete, a že vás fyzický pohyb unaví? Není divu, když se většina lidí dopravuje do práce autem, případně vlakem či autobusem, v práci sedí za stolem nebo za ně namáhavé úkony udělá stroj, na nákup jezdí autem a jestli za den ujdou tři sta metrů pěšky, tak je to moc. Dříve byli chlapi zvyklí tahat dřevo z lesa, obdělávat zemědělské plodiny ručním nářadím a při této práci je ovšem málokdo „vytočil“ tak, jak to bývá zvykem v kancelářích nebo v dílenských provozech. Dnes jsme sevřeni stresem, málo se pohybujeme, a to jsou doslova zabijáci testosteronu.

zdravý životní styl

Muži dříve tolik neholdovali fastfoodu, cukrovinkám a uzeninám – většina prostých lidí neměla dříve tolik možností, aby si dopřávala pamlsky, které jsou dnes v mnoha rodinách naprosto běžné. Tehdy neexistovaly supermarkety a lidé se museli https://www.evropa2.cz/shows/co-delali-clenove-one-direction-nez-se-stali-slavnymi-a-proc-museli-k-soudu-1175442 mnohdy spolehnout na vlastní vypěstované plodiny v přirozené podobě. Jedli více ovoce a zeleniny, jedli více luštěnin na úkor masa a sladkosti v mnoha rodinách nebyly dostupné vůbec. Pila se káva z cikorky a jedl žitný celozrnný chléb a namísto bonbónů, oplatek a žvýkaček měli lidé sušené ovoce. To vše jsou zdánlivé maličkosti, ale to vše má velký vliv na množství testosteronu v mužském těle, potřebného k dokonalé erekci.

Zkuste to s adatpogeny – chcete-li situaci napravit, nežli si pořídit Viagru bez receptu, snažte se přijít na příčinu stresu a eliminovat ji. Zároveň si můžete vypomáhat adaptogenními bylinkami, např. Ashwagandhou nebo Ženšenem, které pomáhají následky stresu výrazně zmírnit.

Share