Muži a sledování pořadů pro dospělé

Jsou muži, kteří tvrdí, že nikdy pořady pro dospělé nesledovali. Něco takového jim ale nikdo neuvěří, protože právě pánové tyto pořady vždy sledovali a pravděpodobně vždy sledovat budou. Je zvláštní, co právě muže na takových pořadech láká. Člověk by neřekl, že něco takového potřebují, pokud mají doma svou vlastní ženu. Je pochopitelné, že pokud je člověk v pubertě, zkouší různé věci a to včetně sledování takových pořadů.

filmy a muž

Jistě víte, že je všude psáno, že takové filmy jsou až od 18 let. Myslíte si, že to mladí lidé nějakým způsobem neobejdou? Pokud chce mladý člověk něco vidět, vždy to udělá tak, aby se například na stránky, kde se dá něco takového shlédnout, dostal.

Je otázkou, zda je ale dobře, že se muži na něco takového dívají. Proč? Protože mají poté velice zkreslené představy o tom, jak v to v realitě opravdu funguje. Ženy obvykle nedělají to, co dělají ženy ve filmech pro dospělé. Muži si tedy udělají nějakou představu a poté, až jednou dojde na samotný akt, jsou tak akorát zklamaní, protože měli úplně jiné představy.

Něco takového se stalo již nejednomu muži. Je to právě tím, že sledovali něco takového. Bylo by proto dobré, pokud má člověk potřebu se na něco takového dívat, aby si neutvářel představu o tom, že se těší na to, až zažije to samé, protože je zde velká pravděpodobnost, že to ve výsledku bude vypadat zcela jinak.

filmová páska

Jsou i muži, kteří takové pořady sledovali předtím, než si našli přítelkyni a jakmile si ji našli, všechny stránky a filmy, které měli uložené, si vymazali, aby daná žena nezjistila, že něco takového někdy sledovali. Pokud by se jich daná žena někdy zeptala, zda pořady pro dospělé sledovali, pak věřte, že je jen velmi málo mužů, kteří přiznají, že se na takové pořady dříve dívali. Jsou i tací, kteří se snaží zatloukat, protože to nechtějí přiznat. Je na každém, jak se k něčemu takovému postaví a pokud nechtějí v tomhle muži sdělit pravdu, nemůžeme se na ně zlobit. Je možné, že jsou stydliví nebo nejsou nadšeni z toho, že se dříve na dané filmy dívali.

Share