K bazénu i místo něj

K bazénu i místo něj

Horké léto se už brzy přiblíží a všichni se těšíme na spoustu sluníčka a dny, které můžeme strávit venku na zahradě. Po pár horkých dnech jsme však již unaveni a hledáme nejrůznější způsoby, jak se osvěžit. Nejlépe jsou na tom ti, kteří si na zahradu pořídili zahradní bazén. Takové malé domácí koupaliště znamená, že můžete vyhledat osvěžení a zchlazení kdykoliv. Zahradní bazén však také znamená, že se musíte pravidelně postarat o to, aby byla vodní hladina co nejčistší. Pokud se na vás při koupání nalepí nějaká ta nečistota, kousky listí nebo větvičky či v horším případě nějaký ten hmyz, bývá zážitek z koupání značně znehodnocen.
Většinu takových nečistot si však s sebou přineseme do bazénu my sami, jelikož běháme po zahradě bosky. Nejlepším způsobem jak tomuto problému zamezit je umístění sprchy v blízkosti nádrže a před každým koupáním se řádně osprchovat.
Že by to pro vás znamenalo vysoké náklady, protože studenou sprchu nikdo z vaší rodiny nevyhledává? Řešením jsou https://eshop.techneco.eu/Venkovni-solarni-sprchy-na-zahradu. Sluneční energie je zdarma pro každého a takové zahradní sprchování znamená, že vás nečeká nepříjemná ledová voda a přitom za její ohřev nemusíte platit.

Osvěžení bez zahradního bazénu

Že vám prostorové dispozice vaší zahrady nedovolí mít zahradní bazén? Je to velká škoda, ale nemusíte zoufat. I vy si můžete v horkých dnech dopřát příjemného osvěžení. Solární sprchy jsou výborným pomocníkem právě pro majitele rodinných domků nebo chat, či zahrad. Nabízí vám možnost venkovního osvěžení a přitom vás nečeká nepříjemná studená voda. Investice do jejich pořízení je velmi nízká a její provoz nepřináší další náklady, jelikož vodu vám bude ohřívat sluneční energie. K dostání jsou v nejrůznějších variantách provedení, zvolte si model, který vaši zahradu výborně doplní.float

Share