Jaké barvy se k vám hodí?

Jaké barvy se k vám hodí?

Správný výběr našeho outfitu rozhodně ovlivňuje hned několik faktorů. Například typ oblečení a střih, který musí hrát za jedno s naší postavou. Každý máme své přednosti jinde, ale také máme každý mínusy a nedostatky, na které bychom se měli ohlížet při výběru střihu a typu oblečení. Také správný materiál dělá hodně a mnohdy například lesk látky působí velmi nepříjemně a nelichotí postavě, nebo to také může být naopak a lesk vám bude lichotit. Také správná velikost kousku je hodně důležitá, jsou lidé, kteří žijí v představě, že mají menší číslo a pak to tak i vypadá, je důležité si uvědomit naši pravou velikost a myslet při tom i na náš komfort a na to, abychom se v našem oblečení cítili dobře.

Blond žena

Dalším, hodně důležitým faktorem je správná barva, protože jsme každý úplně odlišní, máme jinou barvu pleti, vlasů, očí,… Každému z nás lichotí něco jiného a barva je opravdu velmi důležitým faktorem pro výběr správného outfitu.

Ke světlým typům se hodně hodí světlé odstíny barev, nemluvíme ale o bílé či krémové barvě, ale spíše světlé a nenápadné odstíny různých barev, jako je modrá, zelená. Velmi dobrým výběrem je v tomto případě hnědá, která ladí ke světlé kůži. Pokud chcete sáhnout po něčem výraznějším, k blond vlasům se velmi hodí sytě červená. Avšak také zlatá či žlutá je velmi dobrý nápad.

V opačném případě, ke tmavým typům, hovoříme o lidech s tmavými vlasy a tmavší pletí, se hodí spíše metalické odstíny barev, ale také fialová není šlápnutím vedle, musí se však jednat o sytou tmavší barvu. Tmavě zelená však také není šlápnutí vedle, ba naopak, pokud chcete zazářit a nudí vás klasická černá či hnědá, sáhněte po tmavě zelené, pozor však na vojenskou nudnou zelenou! V tomto případě hovoříme o královské syté tmavě zelené, popřípadě lesní zelené, avšak ne vybledlé…

Tmavší typ

Zelená se také hodí k lidem, kteří patří mezi tyto dva typy. Spadají mezi ně také zrzavé typy lidí a zkrátka lidé, kteří mají barvu vlasů takovou teplejší. Těmto lidem se hodně hodí výše zmíněná sytě zelená, která nádherně hraje se zrzavými vlasy. Můžete však také používat medové barvy či růžovou, která v kombinaci s vašimi vlasy vytvoří nezapomenutelný zážitek.

Share