Jaká rizika skrývá levná autopůjčovna Praha

Jaká rizika skrývá levná autopůjčovna Praha


Občas se nám může stát, že si potřebujeme půjčit auto. To naše může být třeba v opravě, případně jej dáme k dispozici někomu jinému, avšak objeví se situace, kdy automobil potřebujeme i my. V takovém případě je ideální kontaktovat některou z autopůjčoven, které nám mohou v tomto ohledu pomoci.

Mnoho jich najdeme i v našem hlavním městě, v různých cenových relacích. Pokud nás však zajímá hlavně levná autopůjčovna Praha, pak bychom si měli být vědomi rizik, která to sebou přináší. Především buďme připraveni na to, že zde budeme muset přistoupit k určitým kompromisům.

běžný provoz na silnici

V první řadě je jasné, že nabídka vozového parku nebude tak velká. Rozhodně tedy nelze očekávat široký výběr modelů, ze kterých bychom si mohli vybrat. A vzhledem k tomu, že tyto bývají velmi vyhledávané, právě pro svou cenu, budeme se muset často spokojit s tím, co je zrovna k dispozici.

Dále je tu fakt, že automobily často nejsou ve skvělém technickém stavu. Ano, není zde nic, co by jim zabránilo projít technickou kontrolou, a do cíle vás s největší pravděpodobností dovezou, avšak připravte se na to, že například pérování již nebude tak kvalitní a budete cítit každý hrbolek, přes který přejedete.

auto z půjčovny

Také je dobré pořádně si přečíst smlouvu (to ostatně platí u jakékoliv autopůjčovny, nejen u té levné), a ujistěte se, že vše je tak, jak má být. Hlavně si zkontrolujte, zda sedí datum a čas, kdy máte vůz půjčený, stejně jako částka, kterou budete platit. Ano, může se zdát, že je to celkem zbytečné – která firma by si chtěla dělat špatnou reputaci tím, že bude mít nespokojené zákazníky? Avšak musíme si uvědomit, že zde lákají především cenou. A ta, pokud je dostatečně nízká, překoná i špatnou pověst.

To by se nám však stát nemělo. Proto není na škodu podívat se na její recenze. Ty naštěstí dnes, v době internetu, není tak těžké získat. Možná pak zjistíme, že zrovna tato konkrétní asi není tou nejlepší volbou.

Share