IT mě docela už baví

IT mě docela už baví

Informační technologie byla pro mě vždycky velká záhada. Nevěděla jsem, co to přesně znamená, a tak jsem si řekla, že si zjistím nějaké bližší informace. Ovšem ale od koho? To jsem vůbec nevěděla. A taky jsem si řekla, že si udělám nějaký test. Koukala jsem se na internet a myslím, že to byl opravdu skvělý nápad. Bylo tam mnoho informací. Do vyhledávače jsem dala informační technologie. A objevilo se mi tam opravdu mnoho odkazů. Nevěděla jsem, na který mám kliknout. A tak jsem si řekla, že otevřu úplně ten první. A měla jsem štěstí. Našla jsem tam opravdu to, co jsem potřebovala, ale pak jsem si řekla, že zkusím ještě asi druhý a třetí odkazy. A měla jsem taky štěstí. Tam jsem se dozvěděla taky mnoho informací, které jsem nutně potřebovala vědět.

Technologie jdou dopředu.

Teď do školy jsem totiž měla donést úkol, který se týká informační technologie. A abych nebyla tak úplně ve škole hloupá, zjistila jsem si několik informací už předem. Nevěděla jsem, kde je ale začít. Nyní jsem opravdu moc litovala, že jsem na základní škole v deváté třídě nedávala vůbec žádný pozor. A nyní v prvním ročníku střední školy jsem měla dělat referát o informační technologií.

IT se musím lépe naučit.

Byla jsem zoufalá a chtěla jsem pomoc od mých rodičů. Jenže oni bohužel se v tom taky vůbec nevyznají, a tak jsem si řekla, že je to nechám náhodě. Naštěstí se mi to ale podařilo. Známku od učitelky jsem dostala trojku, takže jsem byla velmi spokojená, protože jsem to ani nečekala. Byla jsem ráda, že mám na další rok od informační technologie pokoj a klid. Tak jsme se pak věnovala činnostem, které mám velmi ráda. Nicméně mě ale maminka donutila se podívat trochu blíže na informační technologii. A má pravdu. Něco přeci vědět musím! Tak jsem se do toho pustila se vší silou a vyplatilo se mi to. Další rok ve škole jsme už měla jen dvojku z referátu!

Share