Bavit se je důležité jak v mládí, tak i ve stáří

Bavit se je důležité jak v mládí, tak i ve stáří

Myslíte si, že vám váš věk už nedovoluje zúčastnit se zábavného programu, který by vás dostal do varu? V tom případě jste jistě ještě nezkusili laser game, která by vás přesvědčila o tom, že hraní her si nemusíte odepírat ani v době, kdy nejste nejmladší. Vydejte se do Lazerfun se všemi, kteří jsou na tom stejně jako vy a dopřejte si neopakovatelný zážitek v prostředí, kde nezáleží na tom, kolik je vám let.

Arény, jakými jsou Labyrint nebo ta Aztécká vás přesvědčí o tom, že odreagovat se můžete i jinak než jenom na gauči a nasbírejte novou energii tím stylem, že si budete život užívat se všemi možnostmi, které nabízí.

DSC_0193

Hlavní požadavky na hru

Laser game je bezpečná zábava pro malé, velké, ale i starší lidi. Zbraň, kterou dostanete do ruky je neškodným nástrojem, který vám poslouží pouze k výstřelům paprsků bez bolestí. Na sobě budete mít speciální vestu, která zachytí každý zásah z laserové pistole, pokud se soupeřům trefíte do bodů, na které je nezbytné mířit. Ke hře nebudete potřebovat mít žádné znalosti a zvládnou ji hrát i děti navštěvující základní školu.

Přijďte si vyzkoušet, jak dovede být podmanivá a nasbírejte u ní mnoho nových zážitků se všemi, kteří do tohoto adrenalinového boje o výhru půjdou s vámi. Pokud budete mít k dispozici větší skupinu hráčů, nejvíce si vaši hru užijete ve větší aréně, jakou je Labyrint. Naopak pro malé týmy je vhodnější zvolit si tu Aztéckou, která vás ovšem o zábavu nijak nepřipraví.

lasergame_aztec04

Každá hra je něčím výjimečná

V nabídce her si můžete vybírat z celkem 11 typů. Liší se od sebe nejen svým tématem a úkoly, které budete muset splnit, ale i úrovní, aby si z nich mohli vybrat i začátečníci. Po několika návštěvách se ovšem můžete vypracovat ve zkušené hráče, kteří se úspěšně poperou i s náročnější variantou hry a stanete se v laser game experty na novodobý druh zábavy, která vám vyplní veškeré vaše volné chvíle.

Share