Americká hypotéka bez registru

Americká hypotéka bez registru

Jak je známo, americká hypotéka už není žádnou novinkou. Je to bezúčelový úvěr, tudíž získané finanční prostředky můžete využít libovolným způsobem. Můžete si za ně pořídit automobil, vybavit svojí domácnost, či jet na luxusní dovolenou. Také lze získané finanční prostředky využít na splacení dluhů či exekucí. Jedinou podmínkou je jen vlastnit nemovitost, kterou se bude ručit. Můžete získat až 70% odhadní ceny nemovitosti. Výhodou je, že se jedná o úvěr na dlouho dobu, můžete ho splácet od jednoho roku až po dobu dvaceti let. U nebankovních společností může být tolerance záznamů v registru dlužníků. Americkou hypotéku bez registru si můžete sjednat přes internet, stačí jen zaslat některé podklady. Dále se často posílá předem návrh smlouvy k prozkoumání a poté jí můžete podepsat.

kuchyňská linka

Americkou nebankovní hypotéku můžete najít i pod názvem „americká hypotéka bez registru“. Tento typ úvěru je výjimečný v tom, že nezjišťuje zisky v daňovém přiznání a toleruje záznamy v registrech a to jak bank, tak i nebankovních. Jde totiž o tzv. podnikatelský úvěr určený pro firmy a živnostníky. Tento úvěr si nemůžou sjednat zaměstnanci, výjimkou jsou jen ti, kteří chtějí začít podnikat a získané peníze použít na podnikání.

dlouhá chodba

Pokud se bude jednat o firmy, ty můžou získané peníze použít do podnikání, například na koupi potřebný věcí do firmy. Běžně se peníze používají na nákup nových strojů a zařízení, financování měsíčních výdajů a nákladů, vyplacení měsíčních výplat, zaplacení nedoplatků na sociální a zdravotním pojištění a mnoho dalšího.

Americká nebankovní hypotéka

  • Doba splatnosti jeden rok až dvacet let.
  • Rychlé a snadné vyřízení, někdy i do 24 hodin.
  • Lze splatit dříve.
  • Toleruje zápis v registru dlužníků.
  • Lze získat až 70% odhadové ceny nemovitosti.
  • Nízká úroková sazba, než je u spotřebitelského úvěru.

Share